Jsi absolvent ekonomky nebo FIMky a hledáš zaměstnání, kde začneš stavět kariéru? Zajímá tě, jak funguje obchodní oddělení v jedné z největších nebankovních společností v České republice? Chceš být jeho součástí? Pošli nám svůj životopis!

SUPPORT SPECIALIST JUNIOR, vhodné i pro absolventy

Náplň práce:

  • Správa vzdělávacího portálu Moodle a informačního portálu E-Gate
  • Úzká spolupráce s našimi trenéry na rozvoji obchodních týmů
  • Komunikace s obchodní sítí, spolupráce s dalšími členy support týmu
  • Komunikace a tvorba motivačních akcí pro obchodní síť
  • Tvorba prezentací a statistik pro obchodní oddělení
  • Testování vývojového prostředí
  • Administrativní podpora obchodního oddělení

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání v ekonomickém nebo IT oboru
  • Velmi dobrá znalosti MS Office, Excel, Word, PowerPoint
  • Znalost webového prostředí a zkušenost s tvorbou webu výhodou
  • Praxe v administrativě

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, 3 Sick days
  • Stravenky v hodnotě 90,- Kč
  • Mobilní telefon, notebook
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost home office
  • Firemní akce
  • Zázemí stabilní společnosti a přátelský kolektiv

Informace o pozici

Místo pracoviště

nábřeží Závodu míru 2739, 530 02  Pardubice-Zelené Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

PROFI CREDIT Czech, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Irena Tomková
nábřeží Závodu míru 2739
530 02  Pardubice-Zelené Předměstí
Česká republika